fbpx

Звикання до слухових апаратів

 

Перші дні використання слухових апаратів

Візьміть хороший старт в прагненні до можливості краще чути

 Первые дни использования слуховых аппаратов Возьмите хороший старт в стремлении к возможности лучше слышать

 

Спочатку багато звуків будуть здаватися голоснішими, ніж раніше, до застосування слухових апаратів, і ви будете звертати набагато більше уваги на навколишнє середовище, ніж раніше. Ви також знайдете звуки, які, можливо, давно не чули. Це абсолютно нормально, і не тому, що була встановлена ​​занадто велика гучність. Це відбувається тому, що ваш мозок ще автоматично підлаштовується до меншої гучності й тепер повинен пристосуватися до нового рівня.

Це трохи схоже на прогулянку поблизу залізниці. На початку ви помічаєте кожен потяг, що проходить повз, але через деякий час, ваш мозок розуміє, що ці звуки не мають значення і не звертає на них уваги.


Хороші поради для поступового звикання до слухових апаратів:

1. Носіть їх протягом більшої частини дня. Ви не будете отримувати від них максимальну віддачу, якщо використовуєте нечасто

2. Використовуйте їх в спокійній обстановці, в розмовах віч-на-віч у себе вдома.

3. Слухайте радіо або ТБ – починайте слухати коментаторів, вони, як правило, більш чітко говорять. Потім продовжуйте з іншими програмами.

4. Використовуйте їх в галасливій обстановці, наприклад, поблизу жвавої дороги або в супермаркеті.

5. Використовуйте телефон. Не забудьте злегка нахилити край приймача до вилиці та розташувати динамік телефону над вухом поруч з мікрофоном слухового апарату. Це забезпечить слухові апарати уникнути свисту і створить кращі умови для розмови.

Візити до фахівця

визит к специалисту

Спеціаліст зі слухових апаратів, ймовірно, попросить вас ще раз прийти на прийом для більш точного налаштування слухових апаратів. Це необхідно, щоб краще пристосувати їх для вашого слуху і способу життя.

Це також гарна можливість, щоб задати питання або розповісти про будь-які проблеми, які, можливо, з’явилися з моменту останньої зустрічі. Ми рекомендуємо взяти родича чи друга. Вони можуть надати цінну інформацію про ваш слух, як це видно з боку.

Поради для різних ситуацій

Перший раз, коли ви підете в ресторан або інші місця з великою кількістю людей, ви, відчуєте невпевненість. Але з часом все стане простіше.

  • Кіно або театр
    Дізнайтеся заздалегідь, чи є там петльова система teleloop або інші допоміжні пристрої, які можуть бути підключені до слухових апаратів.
  • Ресторани і кафе
    Виберіть столик в тихому місці трохи далі від входу і кухні, на яку будуть ходити офіціанти. Крім того, намагайтеся сісти спиною до шуму.
  • Лекції та семінари
    Постарайтеся,  прибути заздалегідь і сісти попереду.

Чи знаєте ви? Ви можете підключити свої слухові апарати до телефону, телевізора та інших пристроїв і мати можливість регулювати їх звук.