fbpx

Oticon Opn Play™

Oticon Opn Play

Допоможіть дитині відкрити для себе світ з Oticon Opn Play

Oticon Xceed Play

Oticon Opn Play

Допоможіть дитині відкрити для себе світ з Oticon Opn Play

Новий Oticon Opn Play допоможе вашій дитині бути дитиною

Якщо ваша дитина має порушення слуху, ви, мабуть, не раз задавалися питаннями: а як моя дитина піде до дитсадочка чи школи? Чи зможе вона завести друзів? Що чекає на неї в майбутньому? Oticon Opn Play – це інноваційні слухові апарати, з яким дитина зможе дорослішати, навчатися, грати та досягати успіхів. Допоможіть своїй дитині відкрити для себе повноцінний світ! Нехай вона грає та веселиться з друзями, мріє про майбутнє – так само, як будь-яка інша дитина.

Подаруйте вашій дитині кращі можливості для навчання та розвитку

Дітям завжди дуже цікаво відкривати навколишній світ. І велика частина цих відкриттів робиться завдяки слухові. Тому дітям з порушенням слуху потрібна допомога, щоб навчитися говорити та спілкуватися. І чим раніше вони отримають цю допомогу, тим краще. Діти більше вчаться мовленню ненавмисно, слухаючи, що говорять інші, ніж спеціально. Тому дуже важливо, щоб дитина могла відокремити мовлення від навколишнього шуму. Oticon Opn Play створює для дітей з порушенням слуху правильні умови для осмислення звуків.

Прорив у педіатричній слуховій допомозі

Oticon Opn Play надає дитині доступ до всіх звуків на 360º та допомагає їй відрізняти важливі звуки від перешкоджаючого шуму, що не має жодного значення. Нова технологія покращує розуміння мовлення в шумній обстановці та підтримує процес ненавмисного навчання, дозволяючи дитині чути декількох співрозмовників одночасно.

opn_play_inhand

Від традиційної технології – до революції відкритого звуку

Якщо раніше ваша дитина користувалася традиційними слуховими апаратами на ненаправленій технології, її мозок перевантажувався всіма звуками, які вона чула – у тому числі, шумом. Якщо ж вона користувалася слуховими апаратами з традиційною направленою технологією, вона могла чути тільки деякі звуки, а доступ до інших був відрізаний, а це суттєво обмежує можливості навчатися.
Oticon Opn Play дає можливість не просто слухати світ, але й розуміти його. Ця чудова інновація дозволить вашій дитині насолоджуватися повноцінною та збалансованою звуковою картиною.

Як надати дитині доступ до звуку на 360º

Функція OpenSound Navigator™ допомагає дитині відкрити для себе навколишній світ. Вона надає дитині доступ до всіх звуків на 360° та допомагає відрізнити значущі звуки від перешкоджаючого шуму, не знижуючи при цьому рівень навколишніх звуків, потрібних для вільного навчання та безпеки.

З OpenSound Navigator мозкові легше вибрати, до кого й до чого прислухатися, та на що звертати увагу, в разі потреби. Ця величезна підтримка неоцінима, коли дитина перебуває в школі, грається на дитячому майданчику або йде вулицею.

Як надати дитині доступ до звуку на 360º

Покращення розуміння мовлення на 30%

За результатами тестів, новітня технологія, що застосовується в Oticon Opn Play, покращує розуміння мовлення на 30% – навіть у випадках, коли дитина не дивиться на співрозмовника.

Це дуже важливо, оскільки діти дуже рухливі та не завжди стежать за тим, де знаходиться співрозмовник. Одночасно Oticon Opn Play зменшує зусилля дитини, щоб почути сказане  а, отже, в них залишається більше сил для іншої діяльності, наприклад, навчання.

Нарешті, оптимальні настроювання без ризику виникнення свисту *

Нарешті, оптимальні настроювання без ризику виникнення свисту *

Добре налаштовані слухові апарати мають критичне значення для оптимального розвитку мовлення та навчання. До цього часу проблему становило подолання зворотного зв’язку (високочастотного свисту), для чого часто доводилося зменшувати рівень підсилення сигналу нижче оптимального для дитини. OpenSound Optimizer™ назавжди змінив цю ситуацію.
Завдяки інноваційній функції OpenSound Optimizer, фахівці слухової допомоги можуть налаштувати слухові апарат дитини на оптимальний рівень підсилення без ризику виникнення свисту. Це сприяє покращенню слухового комфорту дитини.

* Потрібні настроювання виконуються згідно з загальноприйнятою практикою

Oticon Opn Play попереджає зворотний зв’язок раніше, ніж він виникне.

При встановленні досить високого рівня підсилення звуку, потрібного для дитини, в слуховому апараті дуже часто виникає надокучливий свист, коли хтось або щось торкається його або наближається занадто близько. Це явище називається зворотний зв’язок. Слуховий апарат може почати свистіти через те, що вушко в дитини швидко росте, а також в ситуаціях, коли діти граються, коли хтось обіймає їх, або якщо доводиться вдягнути шапку. Раніше цю проблему було дуже важко вирішити – але, нарешті, з’явився Oticon Opn Play.
Новітня проактивна технологія, що застосовується в Oticon Opn Play, попереджає зворотний зв’язок ще перед тим, як він виникне, не знижуючи при цьому якість та розбірливість звуку. Завдяки цьому ваша дитина зможе з легкістю прислухатися до розмов, що дуже важливо в процесі розвитку мовлення, і не турбуватися, що слуховий апарат раптом «заверещить».

Дайте дитині під’єднатися до світу цифрових технологій

Дайте дитині підключитися до світу

Oticon Opn Play можна легко та надійно підключити до будь-яких сучасних смартфонів та планшетів. За допомогою додаткового пристрою ConnectClip, слухові апарати дитини перетворюються на високоякісну гарнітуру, через яку дитина може прослуховувати музику, фільми, дзвонити по телефону та мати доступ до інших функцій смартфонів, планшетів та ноутбуків.

opn_play_connectclip

ConnectClip

За допомогою зовнішнього мікрофона Oticon ConnectClip дитині буде простіше спілкуватися з родичами та друзями в умовах, де багато навколишнього шуму, або коли співрозмовник знаходиться на певній відстані: у класі, в машині, на дитячому майданчику, або коли ви прогулюєтесь з дитиною у візочку

opn_play_fm_amigo

Amigo FM

Можливо, вашій дитині або підліткові важко прислухатися до голосу вчителя в шумному класі або аудиторії. FMсистема Amigo FM створена для того, щоб подолати проблеми шуму та відстані та надати дитині можливість отримувати якомога більше звукової інформації.

opn_play_oticon_on_

Мобільний додаток Oticon ON

Цей мобільний додаток має широкий спектр функцій, що полегшують користування інноваційними аудіологічними технологіями Oticon Opn Play.

Наприклад, з його допомогою дитина може перевіряти стан батарейки, регулювати гучність та перемикати програми й установки. Також додаток має функцію «Знайти мій слуховий апарат» – на випадок, якщо дитина загубить слухові апарати

Створений, щоб витримати усі випробування дитинства Oticon Opn Play – це високоякісна слухова допомога без шкоди для безпеки та комфорту вашої дитини.

Oticon Opn Play – це високоякісна слухова допомога без шкоди для безпеки та комфорту вашої дитини.

Oticon Opn Play – це високоякісна слухова допомога без шкоди для безпеки та комфорту вашої дитини.

Надійність конструкції

Слухові апарати Oticon Opn Play створені, враховуючи активний спосіб життя та безпеку дітей.

 

Батарейний відсік з можливістю блокування

Щоб цікаві дитячі рученята не добралися до акумуляторів, ми передбачили можливість блокування батарейного відсіку.

 

Без алергенів

Щоб мінімізувати можливість виникнення алергічних реакцій, ми не застосовуємо у виробництві понад 200 потенційно шкідливих матеріалів (у тому числі, фталати). Наші слухові апарати пофарбовані біосумісним покриттям та цілковито гіпоалергенні.

 

Сертифікація IP68

Слухові апарати Oticon мають сертифікат водо- та пилонепроникненості IP68. Вони здатні витримувати вологу та коливання температур

 

Світловий індикатор – щоб не турбуватися

За допомогою світлового індикатора батьки, опікуни, вихователі та вчителі дитини можуть бачити, чи добре функціонує слуховий апарат.