fbpx

Oticon Geno

Слухові апарати Oticon Geno

Наповніть життя енергією звуків

Наповніть життя енергією звуків

types of hearing aids Oticon Geno

Oticon Geno – слухові апарати для активного життя, сповненого подіями.

Слух – чуття, що поєднує нас зі світом. Дозволяє спілкуватися з рідними та друзями, насолоджуватися музикою і чути звуки природи, отримувати нові знання й уникати небезпеки. 

Слухові апарати Oticon Geno настільки потужні, що дозволяють жити активним соціальним життям навіть при важкому порушенні слуху. 

Та настільки ж зручні, щоб ви почувалися впевнено у будь-якій ситуації.

Оснащені технологією підтримки мозку BrainHearing, вони наповнять ваше життя барвами звуків та приємними життєвими подіями.

Oticon Geno – лінійка потужних слухових апаратів з природним звучанням та функціями, що підвищують комфорт й полегшують життя.

Максимально природний звук з технологією BrainHearing™

Технологія BrainHearing підтримує природну обробку звука мозком. З її допомогою ви будете докладати менше зусиль, щоб зрозуміти співрозмовника. Звучання мовлення стане чітким та природним, а інші звуки – зрозумілими. 

Бережіть слухові апарати від води

Захист від води та пилу

Слухові апарати Oticon Geno сертифіковані за стандартом IP68, тобто мають найвищий з наявних ступінь захисту від води та пилу.

Особливості Oticon Geno

  • Для компенсації порушень слуху до 105 дБ
  • Створені на чотириядерній платформі Oticon
  • Розширений діапазон налаштувань 8 кГц
  • 15 каналів обробки
  • Інтелектуальне керування гучністю та програмами за допомогою однієї кнопки

Free Focus – легке спілкування навіть в шумі

Функція Free Focus оптимізує звук таким чином, щоб надати зверненому мовленню головну роль – зробити її чіткою та зрозумілою, але зберігає здатність добре чути й інші фонові звуки. 

Має три режими направленості, між якими перемикається автоматично в залежності від звукової ситуації. Технологія покращує можливість спілкуватися навіть в шумних обставинах.

YouMatic – налаштування під ваші потреби

Функція YouMatic – це програмні можливості, що дозволяють налаштовувати слухові апарати Oticon Geno в залежності від персональних уподобань користувача.

Geno feedback shiel захист від свисту в слухових апаратах

Запобігання появі неприємного свисту без погіршення чутності.

Використовуйте можливості сучасності та залишайтесь на зв'язку зі світом!

Oticon ConnectLine – лінійка аксесуарів до слухових апаратів Oticon Geno, за допомогою яких зручно спілкуватися телефоном, дивитися телевізор, слухати музику, брати участь у відеочаті та бути постійно на зв’язку зі світом.

Streamer Pro – простий у користуванні пристрій, що перетворює слухові апарати в бездротову гарнітуру, транслюючи на них звук з підключених пристроїв. Також може працювати як пульт дистанційного керування слуховими апаратами для зміни гучності або програми. 

Стилі Oticon Geno

Оберіть свій стиль та колір слухових апаратів Oticon Geno.

style geno

Відчуйте енергію життя зі слуховими апаратами Oticon Geno™