fbpx

Використовувати телефон

Розмова стаціонарним телефоном

Адаптер ConnectLine дозволяє використовувати Streamer Pro з традиційним аналоговим стаціонарним телефоном. Адаптер підтримує як вхідні, так і вихідні телефонні дзвінки. Під час телефонного дзвінка слухові апарати використовуються у якості гарнітури. Streamer Pro на шиї використовується як мікрофон. Разом вони дають можливість hands-free (вільні руки) розмови.

Підключення адаптера до телефону

Для підключення телефонного адаптера ConnectLine до телефонної лінії і стаціонарного телефону, розташуйте адаптер у поруч зі стаціонарним телефоном або базовою станцією.

• Під’єднати телефонний адаптер до електричної розетки.

• Від’єднати телефонний кабель від стаціонарного телефону (або базової станції) та приєднайте його до гнізда “IN” телефонного адаптера

• Телефонний кабель адаптера приєднайте до порту “OUT” і в роз’єм для кабелю на стаціонарному телефоні (або базової станції).

• Зніміть трубку стаціонарного телефону – ви повинні почути тональний сигнал з трубки телефону.

• Потім поєднуйте Streamer з адаптером.

Як прийняти телефонний виклик та як завершити розмову

Переконайтеся, що ви можете говорити в мікрофон Streamer Pro. Коли стаціонарний домашній телефон дзвонить, ви почуєте цей дзвінок у слухових апаратах. Індикатор телефону на адаптері блимає зеленим кольором, як і кнопка телефону на стримері та індикатор стану.

Швидко натисніть кнопку телефону на Streamer (A), щоб відповісти на виклик. Ви почуєте короткий звуковий сигнал підтвердження в слухових апаратах. Кнопка телефону, індикатор стану на Streamer та індикатор телефону на адаптері тепер будуть світитися зеленим кольором. Для завершення виклику, просто натисніть і відпустіть кнопку телефону на Streamer, зелений колір кнопки телефону на Streamer вимкнеться.