fbpx

Oticon Xceed

Oticon Xceed

Слухові апарати, що відкривають для вас світ потужності

Для людей з важким та глибоким порушенням слуху

Xceed

Слухові апарати, що відкривають для вас світ потужності

Для людей з важким та глибоким порушенням слуху

Надпотужні слухові апарати

Можливість чути розмови на 360° Oticon Xceed – єдині у світі слухові апарати з відкритим звуком. Завдяки йому ви зможете брати участь у розмовах навіть з декількома людьми одночасно, витрачаючи значно менше зусиль.

Без неприємного свисту

Зворотний зв’язок – це неприємний звук, що зазвичай трапляється, коли щось наближається до вашого слухового апарата. Oticon Xceed запобігає виникненню зворотного зв’язку та дозволяє вам чітко й розбірливо чути мовлення при суттєво зниженому ризику свисту.

OTICON XCEED дАЄ дОСТУП дО зВУКІВ нА 360°

Більше мовлення з будь-якого напрямку, менше шуму

Слухові апарати з попередньою технологією не дають можливості чути всіх співрозмовників, фокусуючись тільки на тому, хто знаходиться навпроти вас. Oticon Xceed змінює цю ситуацію, відкриваючи вам повноцінний світ звуків. Таким чином ви зможете чути всі мовленнєві та інші важливі звуки, відрізняючи при цьому мовлення від шуму.

Революційно новий підхід у запобіганні неприємного свисту

Раніше слухові апарати для боротьби зі зворотним зв’язком знижували гучність звуку після виникнення свисту. Oticon Xceed вирішує цю проблему зовсім новим способом — запобігає виникненню зворотного зв’язку, ще до того як виникне свист. Отже, тепер ви зможете чути мовлення чітко в усіх тих ситуаціях, коли вам докучав би свист.

З Oticon Xceed ви отримаєте всі переваги BrainHearing™

Ви чуєте не вухами, а мозком. А отже, слухові апарати повинні мати достатньо високу швидкість, щоб встигати за мозком, підтримуючи його. Технологія BrainHearing в слухових апаратах Oticon Xceed сканує навколишнє звукове середовище 100 разів на секунду, завдяки чому ви отримуєте*:

  • Краще розуміння мовлення
  • Менші зусилля при слуханні
  •  Можливість запам’ятовувати більше почутого

*Ng 2019, Oticon Whitepaper

Завдяки Oticon Xceed я розумію набагато більше сказаного та можу впевнено брати участь в розмовах, оскільки Oticon Xceed перетворює звуки на слова”

Стін, користувач Oticon Xceed

Ці свідчення відображають виключно думку конкретних осіб та не можуть свідчити про досвід інших людей. Свідчення не були оплачені, однак учасники опитування отримали пропозицію безплатно залишити собі слухові апарати після пробного періоду. Свідчення не можуть гарантувати ефективність та успішність методу для інших осіб.

слуховий центр в україні

Аксесуари, що полегшать ваше життя

Oticon Xceed можна під’єднати до великої кількості аксесуарів за допомогою технології низькоенергетичного Bluetooth® (2,4 ГГц). Ви можете транслювати улюблену музику й телепрограми безпосередньо на обидва вуха, здійснювати телефонні дзвінки в режимі hands-free, регулювати слухові апарати одним рухом пальця через мобільний додаток Oticon ON та робити багато іншого.

Сила Oticon

Oticon Xceed випускається у семи різних кольорах та двох стилях, залежно від ступеня вашого порушення слуху.

Вам просто необхідно спробувати

У черговий раз слухова технологія зробила ще один величезний крок уперед, розширивши кордони слухової допомоги, яку ви знали до цього часу. Oticon Xceed – один з таких моментів.