fbpx

Що зробити, щоб краще чути?

Що зробити, щоб краще чути?

Зверніться до фахівця слухової допомоги

Якщо ви маєте проблеми зі слухом, вам не завадить звернутися до спеціаліста слухової допомоги. Консультація триває недовго, а огляд цілковито безболісний. Дізнайтеся, що вас чекає в центрі слухової допомоги.

Спеціаліст слухової допомоги (аудіолог, сурдолог) займається виявленням, діагностикою, лікуванням та моніторингом порушень слуху. Його головна мета – надати вам можливість чути настільки добре, наскільки це можливо для вас, та мінімізувати вплив порушення слуху на ваше життя.

Пройдіть обстеження слуху

В центрі слухової допомоги вам запропонують пройти повну перевірку слуху. Ця перевірка допоможе визначити ступінь та тип вашого порушення слуху. Вона триває недовго та цілковито безболісна. Протягом однієї години ви отримаєте результати обстеження та список можливих рішень вашої проблеми.

Знайдіть найближчий слуховий центр >>>

Підготуйтеся до прийому

У яких ситуаціях ви відчуваєте труднощі? Запишіть симптоми порушення слуху, які ви відчуваєте та напишіть, як саме вони впливають на ваше життя. Також занотуйте питання щодо порушення слуху або слухових апаратів, які вас цікавлять, щоб обговорити їх зі спеціалістом під час прийому.

Як правильно вибрати слухові апарати

Правильно підібрані слухові апарати можуть допомогти при більшості типів порушення слуху. Спеціаліст слухової допомоги не тільки проаналізує результати перевірки слуху, але й задасть вам питання щодо вашого стилю життя, побажань та наявного бюджету. На основі результатів тесту та розмови з вами, спеціаліст запропонує вам можливі рішення проблеми.

Я переконаний, що існує багато чоловіків та жінок, які надовго відкладають придбання слухових апаратів, оскільки не бажають носити їх. Хочу їм сказати, що мій досвід користування слуховими апаратами просто чудовий”

– Алекс, користується слуховими апаратами Oticon Alta2

Три кроки до кращого слуху

Окрім перевірки слуху в центрі слухової допомоги, величезну роль на шляху до кращого слуху відіграють також ваш лікар, родина та друзі. Однак найважливіший персонаж, з якого все починається та закінчується – це ВИ самі.

1.Відчуйте відповідальність за ваш слух

Визнайте, що вам потрібно вирішити проблему поганого слуху. Це буде вашим першим, найголовнішим кроком. Коли ви придбаєте слухові апарати, обов’язково носіть їх щодня.

Поради новим користувачам слухових апаратів >>>

2.Зверніться до лікаря

Лікар зможе визначити причину ваших проблем зі слухом. Тимчасове погіршення слуху може бути викликане інфекцією або накопиченням вушної сірки. Якщо у вашому випадку порушення слуху не підлягає медикаментозному лікуванню, слід пройти повне обстеження слуху.

 

3. Попросіть родину та друзів про підтримку

Попросіть когось із близьких прийти з вами на прийом до спеціаліста та розповісти йому про ваші проблеми зі слухом, яких ви, можливо, не помічаєте. Також підтримка близьких людей має велике значення протягом перших днів, коли ви почнете носити слухові апарати.

Вас турбує сама думка про слухові апарати?

Я занадто молодий, щоб починати носити слухові апарати

Приблизно один з шести дорослих має певне порушення слуху. Сучасне життя призводить до того, що порушення слуху, як і багато інших захворювань, «молодшають», а отже, люди починають відчувати проблеми зі слухом в досить молодому віці. Оскільки порушення слуху прогресує повільно, ви можете навіть не помічати, що маєте якісь проблеми (зате цей факт помічають ваші близькі).

Я зараз у розквіті кар’єри

Якщо ви маєте порушення слуху, вашому мозкові доводиться докладати значно більше зусиль, щоб вирізняти важливі звуки серед фонового шуму. Звичайні щоденні справи (наприклад, наради зі співробітниками) стають дедалі складнішими та виснажливими. Слухові апарати допоможуть розуміти звуки та слова – отже, вам буде легше зосередитися на спілкуванні.

Я не хочу, щоб хтось здогадався, що в мене порушення слуху

Сучасні слухові апарати вишукані, елегантні та, передусім, майже непомітні. Ніхто навіть не дізнається, що ви користуєтеся слуховими апаратами. Більш того – ви самі скоро перестанете звертати на них увагу.

Мені зовсім не заважає порушення слуху. Навіщо витрачати час та гроші?

Порушення слуху негативно впливає на ваші відносити з іншими людьми. Слухові апарати покращать не тільки ваше життя, але й життя тих, хто вас оточує.

Подивіться, як стильно та мініатюрно виглядають сучасні слухові апарати, та знайдіть стиль, який вам найбільше подобається >>>

Для будь-якого вуха

 
Елегантні завушні або непомітні внутрішньовушні слухові апарати? Сучасні слухові апарати підходять для різних типів порушення слуху та відповідають вашим смакам.

Oticon Siya – це повноцінна лінійка слухових апаратів, яка включає в себе різні стилі та кольори, невидимі та непомітні завушні моделі. А який стиль слухового апарату вам найбільше подобається?

Для будь-якого вуха

 
Елегантні завушні або непомітні внутрішньовушні слухові апарати? Сучасні слухові апарати підходять для різних типів порушення слуху та відповідають вашим смакам.

Oticon Siya – це повноцінна лінійка слухових апаратів, яка включає в себе різні стилі та кольори, невидимі та непомітні завушні моделі. А який стиль слухового апарату вам найбільше подобається?