fbpx

Sensei

Oticon Sensei

Кожна дитина заслуговує на найкраще

Сімейство дитячих слухових апаратів за зниженою ціною

Oticon Sensei

Oticon Sensei

Кожна дитина заслуговує на найкраще

Сімейство дитячих слухових апаратів за зниженою ціною

Нова серія слухових апаратів, спеціально розроблених для дітей як з невеликою, так і з значною втратою слуху.

Oticon Sensei - сімейство слухових апаратів, що розроблені спеціально для дітей.

Поєднують у собі сучасні технології, надійність, безпеку та ефективність на будь-якому етапі життя та розвитку від немовлят до підлітків.  Oticon Sensei допоможуть створити краще майбутнє для Вашої дитини.

 
hearing aid, toddler, baby

Рання слухова допомога

Ранній вік – найважливіший етап розвитку дитини. Малюк обов’язково повинен рости в повноцінному звуковому середовищі, мати можливість чути та повторювати звуки, грати з однолітками, спілкуватися з дорослими.

Набір сучасних, автоматичних і синхронізованих технологій:  комплексна обробка сигналів, адаптивна спрямованість, управління шумом, придушення зворотного зв’язку, – дозволяють забезпечити дитині розуміння мовлення у будь-якій ситуації слухання.

Завдяки технології BrainHearing, дитина може розвивати свої слухові навички природним чином, не напружуючись.

Повноцінна звукова картина

Діти грають, вчаться, дорослішають. Кожен день вони потрапляють у безліч різноманітних звукових ситуацій. Тому їх здатність розуміти мовлення всюди, де вони знаходяться, життєве важлива для їх розвитку та впевненості у собі.

Слухові апарати Oticon Sensei з унікальними функціями обробки мовлення зберігають найдрібніші деталі звуків, які допомагають дитині сприймати мовлення чисто, природно і виразно. Sensei призначений для кращого розвитку дитини, тому адаптується для забезпечення слухового сприймання будь-якої дитини з втратою слуху, в складному звуковому середовищі – школа, спорт, хобі або гри.

Унікальні характеристики та функції обробки звуків Oticon Sensei допомагають дитині почути і зрозуміти всі нюанси мовлення навіть у складному звуковому середовищі

child with a hearing aid in the classroom

Speech Guard E – захист мови

Забезпечує чисті та розбірливі звуки за допомогою двох методів посилення працюючих одразу. Технологія надає потужний акустичний фундамент, для успішного розвитку слухомовної системи дитини.

little girl is inserted a hearing aid

SmartFit™ – контроль розміщення вкладки

Інтелектуальні світлові LED індикатори на апаратах показують, коли вкладки вставлені нещільно, допомагаючи батькам і вихователям точно знати, що апарати розміщені правильно та дитина чує всі звуки

girl with a hearing aid watching tv

EasyRECD™ – індивідуальне посилення

Налаштування апарату з урахуванням індивідуальної акустики слухового проходу.  EasyRECD – ефективний і точний метод індивідуалізації налаштування, що забезпечує найбільш точне запропоноване посилення

boy with a hearing aid raises his hand at school

VoicePriority i™ – пріоритет голосу

Адаптивна технологія, що працює з FM-системами. Незалежно від шуму в класі акцент завжди на сигнал, що йде від FM-приймача. Який би не був акустичний фон навкруги, технологія збереже найкращій баланс звукової картини.

Speech Guard E- покращений захист мови

child with a hearing aid in the classroomЗабезпечує чисті та розбірливі звуки за допомогою двох методів посилення працюючих одразу. Технологія надає потужний акустичний фундамент, для успішного розвитку слухомовної системи дитини.

SmartFit™ – контроль розміщення вкладки

little girl is inserted a hearing aidІнтелектуальні світлові LED індикатори на апаратах показують, коли вкладки вставлені нещільно, допомагаючи батькам і вихователям точно знати, що апарати розміщені правильно та дитина чує всі звуки.

EasyRECD™ – індивідуальне посилення

girl with a hearing aid watching tv
Налаштування апарату з урахуванням індивідуальної акустики слухового проходу.  EasyRECD – ефективний і точний метод індивідуалізації налаштування, що забезпечує найбільш точне запропоноване посилення.

VoicePriority i™ – пріоритет голосу

boy with a hearing aid raises his hand at schoolАдаптивна технологія, що працює з FM-системами. Незалежно від шуму в класі акцент завжди на сигнал, що йде від FM-приймача. Який би не був акустичний фон навкруги, технологія збереже найкращий баланс звукової картини

Зроблено для дитинства

Хлопці та дівчата з втратою слуху так само повні життя та енергії, як і будь-які інші діти.

Oticon Sensei забезпечують надійність та безпечність, міцність та стійкість, щоб діти завжди залишалися дітьми та були готові до будь-яких цікавих пригод.

boy with a hearing aid in goggles for swimming under splashes of water

Без алергенів.

Знижений ризик алергічних реакцій на складові частини слухового апарату. Матеріал не містить фталатів.

Гіпоалергенний.

Водо- і пилостійкий.

Конструкція, яка захищає під час пригод: міцна, безпечна та водостійка.

Класифікація IP58.

boy with a hearing aid in swimming goggles laughs
blue hearing aid on the ear, hearing aid indicator light of a small child

Візуальний індикатор стану

Світлодіодна інформація про термін заряду батареї та стан роботи.

Світлодіодний

Міцний. Ідеально підходить для активних дітей.

Міцна конструкція корпусу розрахована на маленькі пальчики та чіпкі ручки.

Стійкий до ударів і падінь.

girl with a hearing aid is going to run
green hearing aid on a child's hand, closed battery compartment

Батарейний відсік захищено від несанкціонованого доступу.

Щоб уникнути випадкового проковтування батарейок малюком. 

Безпечний.

Підходить для будь-якого вуха

Потрібні непомітні або невидимі?
Сучасні слухові апарати підійдуть усім, кому вони потрібні – для будь-якого типу і втрати слуху.

  • Sensei BTE
    Sensei BTE 19 474 грн

    Мінізавушний. Для ВС до 90 дБ. Платформа Inium Sense. 8 каналів, 16 частотних смуг. Діапазон частот до 10 кГц. Сумісний з ConnectLine. Світловий індикатор. Батарея 13.

  • Sensei PRO BTE
    Sensei PRO BTE 25 787 грн

    Мінізавушний. Для ВС до 90 дБ. Платформа Inium Sense. 10 каналів, 16 частотних смуг. Діапазон частот до 10 кГц. Сумісний з ConnectLine. Батарея 13.

У даному Прейскуранті вказано актуальні ціни Медичного центру АВРОРА (Київ), ексклюзивного дистриб’ютора компанії Oticon в Україні.

Інформацію представлено з ознайомчою метою і вона не є офіційним документом.

Звертаємо Вашу увагу!

Усі слухові апарати підбираються лікарем-сурдологом на індивідуальній консультації на основі проведеної діагностики слуху дитини. Бережіть здоров'я - звертайтесь лише до офіційного представника Отікон в Україні - Центру слухової реабілітації АВРОРА та його партнерів: