fbpx

Перевірити та замінити батарею

Перевірити та замінити батарею

Oticon Alta2

Перевірити та замінити батарею

Які у вас слухові апарати?

which-hearing-aids-minirite-rite

Завушний слуховий апарат

which-hearing-aids-ite

Внутришньовушний слуховий апарат

Коли потрібно міняти батарейку?

Зазвичай, батарейка дає  дає енергію слуховому апарату в період від трьох до десяти днів, перш ніж буде потрібна її заміна. Термін залежить від умов експлуатації та стилю слухового апарату.

Можна почути два звукові сигнали від апарату, коли прийде час замінити батарейку. Це попередження буде повторюватися з невеликим інтервалом, поки заряд батарейки не скінчиться. Це станеться невдовзі після попереджувального сигналу або протягом найближчих годин.

Коли пролунають чотири звукові сигнали – це буде останнє попередження, перед тим, як слуховий апарат вимкнеться.

Після заміни батарейки слуховий апарат почне працювати, як тільки закриється батарейний відсік. Під час пуску грає мелодія. Відразу ж одягайте слуховий апарат, оскільки він може свистіти (зворотний зв’язок), якщо його тримають в руці.

Коли апарат не використовується, вимкніть його, відкривши батарейний відсік. Таким чином ви довше збережете батарейку.

Використана батарейка має бути негайно видалена й утилізована відповідно до місцевих законів. Пам’ятайте, що батарейки і слухові апарати повинні зберігатися в недоступному для дітей і домашніх тварин місці.

Заміна батарейки у внутришньовушному слуховому апараті

hearing aid battery removal

Вийняти батарейку

Повністю відкрийте кришку відсіку. Вийміть стару батарейку.

 

 

Removing the protective film from the hearing aid battery

Зняти плівку

Зніміть захисну плівку зі (+) сторони нової батарейки.

installing the hearing aid battery

Вставити батарейку

Вставте нову батарейку у батарейний відсік. Переконайтеся, що вона (+) стороною догори.

closing the battery compartment of the hearing aid

Закрити відсік

Закрийте батарейний відсік. Апарат буде грати мелодію. Тримайте вкладку апарату неподалік від вуха, щоб почути її.

Порада: для заміни батарейки може бути використане пристосування для чищення MultiTool. Використовуйте його магнітний кінець, щоб видалити і вставити батарейку. MultiTool можна придбати у фахівця Oticon. Якщо на поверхні нової батарейки є волога, вона повинна бути стерта перед використанням. При заміні батареї це займе всього кілька секунд.

Подивіться, як замінити батарею у внутишньовушному слуховому апараті.

Батарейки для слухових апаратів

Є чотири розміри повітряно-цинкових батарейок, які використовуються у слухових апаратах, і кожен з них має свій власний колірний код, вказаний на упаковці. Розмір батарейки вказано в інструкції до слухового апарату. Зверніться до фахівця слуховий допомоги, щоб дізнатися, де можна прідбати відповідні батарейки для слухових апаратів. У Слуховому центрі ви також можете придбати MultiTool, який допоможе легко міняти батарейки, а також чистити слухові апарати.

Знайти найближчий Слуховой центр >

Як перевірити батарейку

Якщо ваші слухові апарати були вимкнені, ви можете перевірити стан або розряд батарея. Є два найпоширеніші способи, щоб це перевірити:

За допомогою батарейного тестера

Встановіть батарею на поверхню тестера. Переконайтеся, що (+) маркування звернене вгору. Рухайте батарейку у напрямку контакту і читайте результат на дисплеї.

Без тестера

Вставте батарею в слуховий апарат та закрийте батарейний відсік. Закрийте в долоні слуховий апарат і піднесіть його до вуха. Якщо слуховий апарат свистить, то батарея працює.