fbpx

ConnectLine

ConnectLine

Всі можливості спілкування

Розмови по телефону, відеодзвінки в Інтернеті, музика і телевізор – все стає доступним за допомогою бездротової комунікаційної системи ConnectLine (КоннектЛайн).

ConnectLine

ConnectLine

Всі можливості спілкування

Розмови по телефону, відеодзвінки в Інтернеті, музика і телевізор – все стає доступним за допомогою бездротової комунікаційної системи ConnectLine (КоннектЛайн).

Єдина повнофункциональна система

ConnectLine – це серія пристроїв, які допомагають підключатися до широкого спектру комунікаційних і розважальних програм, трансформуючи Ваші слухові апарати у персональну бездротову гарнітуру.

ConnectLine покращує зв’язок у будь-якій ситуації. Розмови тепер більш зрозумілі, їх легше контролювати. Перегляд телевізора, прослуховування музики, інтернет-чати і розмови телефоном тепер простіше, ніж коли-небудь.

Streamer Pro - персональний менеджер пристроїв

Oticon Streamer Pro (Отикон Стример Про) – это Bluetooth-пристрій, що слугує як шлюз між слуховими апаратами Oticon та електронними пристроями, такими, як оснащені Bluetooth мобільні телефони або інші зовнішні джерела звуків.

Streamer Pro ConnectLine надає не тільки можливість перемикати програми в слуховому апараті та регулювати його гучність, але й керувати різними аудіоджерелами, зв’язком по телефону. Вловлюючи звукові сигнали та передаючи їх безпосередньо в обидва вуха, Стример перетворює пару слухових апаратів у невеликі бездротові навушники. Звукові сигнали передаються без відчутної затримки і тому добре відповідають зоровим образам. Це дуже важливо під час перегляду телевізора або роботи за комп’ютером.

Сучасні слухові технології підтримають слух у будь-якій ситуації

Заряд<br>на цілий день

Заряд
на цілий день

Вбудований акумулятор забезпечує до 8 годин постійного передавання інформації від зовнішніх джерел до слухових апаратів.

Компактний<br>зручний дизайн

Компактний
зручний дизайн

Стример має текстуровані гумові боки для зручного управління.

Інтуїтивно<br>зрозуміле управління

Інтуїтивно
зрозуміле управління

Три кнопки дозволяють швидко вибрати і активувати необхідну дію.

Ціна компонентів системи ConnectLine

У даному Прейскуранті вказано актуальні ціни Медичного центру АВРОРА (Київ), ексклюзивного дистриб’ютора компанії Oticon в Україні.

Інформацію представлено з ознайомчою метою і вона не є офіційним документом.