fbpx

ConnectLine

ConnectLine

Всі можливості спілкування

Розмови по телефону, відеодзвінки в Інтернеті, музика і телевізор – все стає доступним за допомогою бездротової комунікаційної системи ConnectLine (КоннектЛайн).

ConnectLine

ConnectLine

Всі можливості спілкування

Розмови по телефону, відеодзвінки в Інтернеті, музика і телевізор – все стає доступним за допомогою бездротової комунікаційної системи ConnectLine (КоннектЛайн).

Єдина повнофункціональна система

ConnectLine – це серія пристроїв, які допомагають підключатися до широкого спектру комунікаційних і розважальних програм, трансформуючи Ваші слухові апарати у персональну бездротову гарнітуру.

ConnectLine покращує зв’язок у будь-якій ситуації. Розмови тепер більш зрозумілі, їх легше контролювати. Перегляд телевізора, прослуховування музики, інтернет-чати і розмови телефоном тепер простіше, ніж коли-небудь.

Streamer Pro - персональний менеджер пристроїв

Oticon Streamer Pro (Отікон Стример Про) – це Bluetooth-пристрій, що слугує як шлюз між слуховими апаратами Oticon та електронними пристроями, такими, як оснащені Bluetooth мобільні телефони або інші зовнішні джерела звуків.

Streamer Pro ConnectLine надає не тільки можливість перемикати програми в слуховому апараті та регулювати його гучність, але й керувати різними аудіоджерелами, зв’язком телефоном. Вловлюючи звукові сигнали та передаючи їх безпосередньо в обидва вуха, Стример перетворює пару слухових апаратів у невеликі бездротові навушники. Звукові сигнали передаються без відчутної затримки та тому добре відповідають зоровим образам. Це дуже важливо під час перегляду телевізора або роботи за комп’ютером.

Сучасні слухові технології підтримають слух у будь-якій ситуації

connectline-long-battery-life

Заряд на цілий день

Вбудований акумулятор забезпечує до 8 годин постійного передавання інформації від зовнішніх джерел до слухових апаратів.

connectline-compact-user-friendly-design

Компактний зручний дизайн

Стример має текстуровані гумові боки для зручного управління.

connectline-intuitive-operation

Інтуїтивно
зрозуміле управління

Три кнопки дозволяють швидко вибрати та активувати необхідну дію.

Ціна компонентів системи ConnectLine

У даному Прейскуранті вказано актуальні ціни Медичного центру АВРОРА (Київ), ексклюзивного дистриб’ютора компанії Oticon в Україні.

Інформацію представлено з ознайомчою метою і вона не є офіційним документом.