fbpx

Внутрішньовушні слухові апарати

Непомітні у вусі - слухові апарати Oticon

Непомітні у вусі - слухові апарати Oticon

Непомітні у вусі - слухові апарати Oticon

Слуховий апарат у вусі

Мініатюрні слухові апарати Oticon повністю приховані у вашому вусі, а їх робота відтворює природну здатність вуха сприймати звук та скеровувати його до вушного каналу. Вони виготовляються за індивідуальним зліпком вуха та не заважають носити окуляри, головні убори та інше. Такі слухові апарати ідеальні для активних людей.
Користувач внутрішньоканальних слухових апаратів, 52 роки
Read More
“Ці слухові апарати здивували мене з перших днів. Я без зусиль міг чути все, що відбувається навколо, але ніхто не бачив, що я користуюсь слуховими апаратами. Вони не завдавали мені жодного дискомфорту з самого початку”.

Від абсолютно непомітних – до раковинних

Внутрішньовушні слухові апарати:

Invisible-in-the-canal hearing aids

Невидимі глибококанальні (IIC) слухові апарати

Найменші у світі слухові апарати. Вони розміщуються в слуховому каналі та абсолютно невидимі ззовні.

Completely-In-the-Canal hearing aids (CIC)

Глибококанальні (CIC) слухові апарати

Слухові апарати, дещо більші за попередні. Вони повністю знаходяться в слуховому каналі, але не цілком приховані, хоча їх складно помітити

In-The-Canal hearing aids (ITC)

Внутрішньоканальні (ITC) слухові апарати

Внутрішньоканальні слухові апарати мають трохи більші розміри, ніж повністю внутрішньоканальні. Однак вони також знаходяться у вушному каналі та майже непомітні.

Half-Shell hearing aids

Внутрішньовушні (ITE) слухові апарати

Найпотужніші моделі мають назву внутрішньовушних. Вони можуть заповнювати вушну раковину (видиму частину вуха) частково – напівраковинні, або повністю – раковинні.

“Я віддавна користуюся внутрішньоканальними слуховими апаратами Oticon. Нові невидимі глибококанальні слухові апарати приємно здивували мене своїми мініатюрними розмірами. Ніхто навіть не помічає їх!” Чоловік, 42 роки

Чоловік, 42 роки

Який тип слухових апаратів найкраще підійде для мене?

Ваші можливості залежать від форми вашого вуха та ступеня порушення слуху.
Щоб вибрати найкращий слуховий апарат з моделей, які підходять для вас, подумайте, які аспекти мають для вас найбільше значення. Зазвичай, це баланс між непомітністю та функціональністю – наприклад, більше можливостей регулювання на меншому за розміром слуховому апараті. Якщо ви тільки починаєте носити слухові апарати, буде важко самостійно знайти відповідь на ці питання.

Спеціаліст слухової допомоги допоможе вам зрозуміти відносну важливість кожної властивості та функції слухового апарату. Також ви матимете можливість спробувати  користуватися слуховими апаратами, не купляючи їх.