fbpx

Oticon Xceed Play

Oticon Xceed Play

Слухові апарати, що відкриють для вашої дитини світ звуків

Для дітей з важким та глибоким порушенням слуху

Надпотужні слухові апарати для дітей

Інноваційні Oticon Xceed Play – єдині у світі слухові апарати з відкритим звуком, призначені для дітей будь-якого віку з важким або глибоким порушенням слуху

З Oticon Xceed Play ваша дитина отримає:

Доступ до мовлення на 360°

Виняткову чіткість звуку та багатство нюансів

Попередження надокучливого свисту

Бездротове під’єднання до численних пристроїв

Більший доступ до мовлення — кращі можливості навчання

Oticon Xceed Play, нарешті, дає змогу дітям з важким та глибоким порушенням слуху чітко й розбірливо чути мовлення з будь-якого напрямку. Завдяки доступові до всіх звуків на 360° , ваша дитина отримає умови, потрібні для успішного формального та неумисного навчання.

Tрадиційна ненаправлена технологія

Робить чутними всі звуки, як важливі, так і ні, через що дуже важко відрізнити мовлення від шуму.

Tрадиційна направлена технологія

Фокусується на одному співрозмовникові, приглушуючи всі інші звуки.

Нова
технологія

Дозволяє чути все мовлення на 360° та ефективно приглушує шум, створюючи кращі умови для навчання.

Від традиційної технології до революції відкритого звуку

Попередні технології робили чутними всі звуки, незалежно від їх важливості, або навпаки, фокусувалися тільки на співрозмовникові, що знаходиться навпроти дитини, приглушуючи всі інші звуки як фоновий шум.

Нові Oticon Xceed Play дозволять вашій дитині чітко й розбірливо чути мовлення з усіх напрямків. Вони здатні відокремлювати мовлення від шуму, при цьому зберігаючи навколишні звуки, потрібні для мимовільного навчання та безпеки дитини.

Кращий слух дасть дитині можливість розвивати мовлення, навчатися, розвиватися та бути залученим в активне дитяче життя.

Нова революційна технологія боротьби з неприємними свистячими звуками

Підсилення звуку, потрібне для слуху вашої дитини, може спричинити виникнення неприємного свисту, коли хтось або щось торкається її слухового апарата або наближається до нього: наприклад, коли ви обіймаєте дитину, під час гри або коли дитина вдягає капелюшок. Ще однією причиною виникнення зворотного зв’язку може бути зростання вуха.

Раніше слухові апарати для боротьби зі зворотним зв’язком знижували гучність звуку після виникнення свисту.

Тепер новітня технологія Oticon Xceed Play виводить боротьбу зі зворотним зв’язком на новий успішний рівень: вона просто не дає йому виникнути. Тепер дитина може насолоджуватися чистим та стабільним мовленнєвим сигналом в усіх тих ситуаціях, коли дитині докучав би свист, адже можливість виникнення неприємного свисту суттєво знижена.* Завдяки новій технології дитина може чути на 20%** більше мовленнєвих нюансів, а це має критичне значення для розвитку мовлення та мови.

 

* Для налаштувань згідно з загальноприйнятою практикою.

** Ng & Rumley 2019, Oticon Whitepaper

Кращий слух починається в мозку

Oticon Xceed Play базується на розумінні, що кращий слух починається в мозку. Ми називаємо цю технологію BrainHearing™, адже вона підтримує дитячий мозок у природному процесі осмислення звуків. Oticon Xceed Play застосовує перевірену технологію BrainHearing, яка надає доступ до збалансованої звукової картини на 360°, що має критичне значення для розвитку мови та пізнання світу.

Дайте дитині під’єднатися до світу цифрових технологій

Дайте дитині під’єднатися до світу цифрових технологій

Oticon Xceed Play можна під’єднати бездротовим шляхом практично до будь-якого сучасного смартфона та численних аксесуарів, за допомогою яких дитині буде легше навчатися, слухати музику та розважатися з друзями.

ConnectClip

ConnectClip

Завдяки ConnectClip ваша дитина може перетворити свої слухові апарати на високоякісну гарнітуру та транслювати звуки на обидва вуха, коли вона слухає музику, дивиться відео на  YouTube, розмовляє з друзями в чаті та багато іншого.

Класні рішення

Oticon Xceed Play можна під’єднати до різноманітних рішень для навчальних класів, завдяки яким дитина зможе краще чути голос вчителя, користуватися FM-системами та навчальними електронними пристроями в класі.

xxceedplay_the_improved_oticon

Мобільний додаток Oticon ON

З мобільним додатком Oticon ON батьки та діти старшого віку можуть моніторити стан слухових апаратів та керувати ними через смартфон. Наприклад, в мобільному додатку можна перевіряти стан батареї, перемикати програми та регулювати гучність. Також він містить зручну функцію «Знайти мій слуховий апарат» на випадок, якщо дитина загубить один або обидва слухові апарати.

Для будь-якого сучасного смартфона

Oticon Xceed Play безпосередньо підключається до iPhone, а за допомогою ConnectClip – практично до будь-якого сучасного смартфона.

Oticon Xceed Play безпосередньо підключається до iPhone, а за допомогою ConnectClip – практично до будь-якого сучасного смартфона.

Apple, логотип Apple, iPhone, iPad та iPod – торгові марки Apple Inc., зареєстровані в США та інших країнах. App Store – службова марка Apple Inc. Android, Google Play та логотип Google Play – торгові марки Google LLC.

Створені для дітей та дитинства

Створені для дітей та дитинства

• Міцна та надійна конструкція

• Можливість блокування батарейного відсіку, щоб дитина не відкрила його

• Не містить алергенів

• Сертифікат водо- та пилонепроникності IP68

• Світловий індикатор для підтвердження правильного функціонування слухового апарату

• Випускається у двох стилях та 12 кольорах, які сподобаються вашій дитини

Знайдіть найближчого до вас фахівця слухової допомоги

Щоб дізнатися більше про переваги нових слухових апаратів Oticon Xceed Play для вашої дитини, зверніться до центру слухової допомоги, який пропонує слухові апарати Oticon.