fbpx

Ми продовжуємо працювати для Вас

Профілактичні заходи для запобігання поширенню короновірусу

  • Ми запрошуємо всіх користувачів бренду OTICON в разі необхідності звертатися в НАЙБЛИЖЧИЙ медичний центр за наданням послуг. Перелік наших регіональних партнерів можна подивитися тут: мапа розташування

 

  • Ми наклали обмеження на відвідування нашого медцентру: прийом ведеться суворо за попереднім записом, який виключає масові контакти відвідувачів. Перед запрошенням на прийом адміністратор поставить декілька скринінгових питань, з метою переконатися, що Ви не наражаєте себе та інших на невиправданий ризик.

 

  • Для безпеки наших відвідувачів ми посилили всі захисні та дезінфікуючі заходи, згідно з рекомендаціями МОЗ: прибирання робиться частіше, все обробляється дезінфекторами. Всі співробітники працюють в масках, які змінюють кожні 2 години.

 

  • На цей час ми не проводимо масових заходів для клієнтів та партнерів. Ми скасували всі міжнародні та міжміські відрядження для співробітників. Частина співробітників працює для Вас дистанційно.

 

  • Ми організували індивідуальну доставку таксі до медцентру для наших співробітників, а також пацієнтів, які бажають купити слухові апарати в межах міста Києва.

 

  • Ми організували замовлення батарейок і аксесуарів онлайн aurora.prom.ua з доставкою до Вашого будинку Новою поштою.

 

  • Ми приймаємо всі Ваші онлайн заявки на планову чистку, огляд або ремонт слухових рішень OTICON з доставкою до нашого Сервісного центру й назад до Вашої оселі Новою Поштою

 

  • Ми постійно відстежуємо та оцінюємо мінливу ситуацію з метою дотримання всіх рекомендацій ВОЗ, МОЗ та місцевої влади для найкращого захисту наших відвідувачів, користувачів, партнерів і співробітників. Справжні правила можуть бути змінені в будь-який момент відповідно до ситуації.

 

Якщо у Вас залишились питання щодо слухових апаратів OTICON, Вашого слуху або слуху дитини, тощо, Ви можете звернутись до нас онлайн:
 За телефоном (Viber): (050) 38-24-195.

 Поставте питання через месенджер: m.me/oticonUA

 

Будьте здорові! Бережіть себе, обов’язково дотримуйтесь заходів особистої гігієни, згідно з рекомендаціями МОЗ.