fbpx

ConnectClip - беспроводная гарнитура и выносной микрофон для слуховых аппаратов

ConnectClip

Перетворіть свої слухові апарати Oticon в бездротову стереогарнітуру за допомогою ConnectClip.


Дзвоніть телефоном в режимі гучного зв’язку та слухайте музику зі свого смартфону. 

Налаштуйтеся на будь-кого, хто говорить на відстані, використовуючи функцію віддаленого мікрофона. 

Використовуйте ConnectClip як непомітний пульт дистанційного керування вашими слуховими апаратами.

Як це працює

ConnectClip використовує систему Bluetooth LE, за допомогою якої може підключатися до смартфонів, планшетів і комп’ютерів. Має вдосконалену систему шумоподавлення. Зберігає звуки навколишнього середовища, що необхідні для просторової орієнтації.

Бездротове підключення до смартфону

Таке підключення до всіх сучасних моделей смартфонів на iOS або Android дає можливість займатися необхідними і улюбленими справами без необхідності брати телефон до рук, бо звук транслюється прямо на слухові апарати.Гуляйте вулицею, катайтеся на велосипеді, керуйте автівкою, займайтеся спортом чи хатніми справами й одночасно розмовляйте телефоном або слухайте музику.

Працює як виносний мікрофон

ConnectClip, розміщений на одязі людини, яку потрібно чути, передає звук голосу безпосередньо на ваші слухові апарати. Радіус дії — до 20 метрів.Дозволяє добре чути, наприклад, вчителя в школі, лектора в інституті або доповідача на конференціях і презентаціях.

Пульт дистанційного керування

За допомогою ConnectClip керувати слуховими апаратами можна на відстані і майже непомітно для оточуючих.Змінюйте гучність, перемикайте програми, або, якщо потрібно, вимикайте слухові апарати.